W ciągu ostatnich kilku lat marketing przeszedł wiele zmian. W dzisiejszych czasach nie chodzi już tylko o sprzedaż produktów. Chodzi o sprzedawanie emocji i doświadczeń konsumentom, którzy chętniej kupują od marek, w które wierzą i którym ufają.

Z biegiem czasu zmieniały się również trendy marketingowe. Coraz więcej osób zwraca się w stronę marketingu cyfrowego, a nie tradycyjnych metod marketingowych, takich jak reklamy telewizyjne czy billboardy. Doprowadziło to do zmiany tego, jak dziś wygląda sukces marketingowy dla marketerów – chodzi o dotarcie do konsumentów tam, gdzie są i sprawienie, by poczuli coś poprzez treści, a nie tylko coś im sprzedać.

Zapisy na kongres

Zapisy online na kongres

Kongres odbędzie się w dniach 24-26 października w hotelu Hilton. Konferencja obejmie szereg różnych sesji, takich jak strategie marketingowe, relacje z mediami, nowe trendy technologiczne i studia przypadków marketingu cyfrowego.

Rejestracja na konferencję rozpoczyna się 19 września i kończy 16 października o północy.

Kongres ma na celu stworzenie platformy, na której menedżerowie ds. marketingu mogą dyskutować o swoich wyzwaniach zawodowych i dzielić się spostrzeżeniami na kluczowe tematy, takie jak transformacja cyfrowa, tworzenie treści, wpływowe osoby, doświadczenia klientów i inne.